Uczniowie

Drogi Uczniu,

To dla Ciebie w szczególności stworzyliśmy projekt Matma w Głowie - najnowocześniejszy w Polsce automatyczny system oceny kompetencji maturalnych. To pierwsze tak zaawansowane narzędzie, które pozwoli Ci dokonać oceny Twojej wiedzy i kompetencji z matematyki. Narzędzie jest dedykowane nie tylko dla maturzystów ale dla wszystkich uczniów szkół średnich. Świetnie sprawdza się podczas przygotowania do sprawdzianów i klasówek.

Kluczowe zalety:

Precyzja i szybkość - dzięki zastosowaniu algorytmów adaptacyjnych system dostosowuje trudność kolejnych zadań do poprawności Twoich odpowiedzi dzięki czemu w kilku krokach jesteśmy w stanie precyzyjnie sprawdzić poziom Twojej wiedzy z danego obszaru.

Szczegółowe raporty i rekomendacje – w raportach znajdziesz nie tylko ogólną ocenę wyników ale przede wszystkim szczegółowe wyniki z rozbiciem na poszczególne kompetencje maturalne wraz z rekomendacjami jak poprawić swoje wyniki. W końcu będziesz wiedział co dokładnie zrobić aby osiągnąć lepsze oceny.

Rozbudowane narzędzia oceny – zróżnicowane typy zadań i narzędzia wspierające pozwalają na bardziej skuteczną weryfikację. Dostępne są różne typy zadań: od zamkniętych (testy jedno i wielokrotnego wyboru) po otwarte w których zostaniecie poproszeni o wprowadzeni pełnych wyników. Dzięki przydatnemu przybornikowi macie możliwość łatwego wprowadzania symboli matematycznych a nawet całych równań.

Śledzenie postępów – system umożliwia podgląd wyników i raportów ze zrealizowanych testów dzięki czemu będziecie mogli łatwo sprawdzić jak poprawiają się Wasze wyniki.

Duża baza zadań – nawet wielokrotnie powtarzając testy z danego obszaru będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności nie rozwiązując wciąż tych samych zadań.

Życzymy Ci sukcesów i mamy nadzieję, że dzięki Matma w Głowie zarówno matura jak i klasówka nie będzie stanowić już dla Ciebie problemu.


Zespół Matura w Głowie