Nauczyciele

Szanowni Państwo,

Wiemy o tym jak trudna jest w dzisiejszych czasach praca Nauczyciela. Ciągle zmieniana jest podstawa programowa, a wymagania stawiane dydaktykom są coraz wyższe. Pomimo, że klasy są bardzo liczne rodzice oraz dyrekcja coraz bardziej oczekują indywidualnego podejścia do uczniów przy jednoczesnej presji na realizację programu. Ogromnym wyzwaniem staje się więc dobór właściwych narzędzi edukacyjnych oraz sprostanie indywidualnym potrzebom każdego ucznia. To dla tego między innymi stworzyliśmy projekt Matma w Głowie - najnowocześniejszy w Polsce automatyczny system oceny kompetencji maturalnych. To pierwsze tak zaawansowane narzędzie, które pozwoli Państwu w łatwy sposób dokonać rzetelnej oceny wiedzy i kompetencji z matematyki Państwa uczniów. Nasz system oceny daje Państwu przejrzysty obraz wiedzy i kompetencji jakie posiadają Państwa podopieczni dzięki czemu jesteście w stanie dobrać odpowiednie narzędzia edukacyjne dla optymalnego rozwoju swoich podopiecznych. Portal jest dedykowany nie tylko dla maturzystów ale dla wszystkich uczniów szkół średnich. System sprawdza się zarówno przy przygotowaniu do matury jak również sprawdzianów i klasówek.

Kluczowe zalety:

Indywidualny tryb oceny – dzięki zastosowaniu algorytmów adaptacyjnych połączonych z dużą pulą zadań każdy test jest inny i dedykowany względem poziomu kompetencji danego ucznia. Uczniowie rozwiązując test mimo sprawdzania tych samych kompetencji będą dostawać inne zadania (lub dane w ramach zadań) co minimalizuje prawdopodobieństwo niesamodzielnej pracy.

Szczegółowe raporty i rekomendacje – w raportach znajdą Państwo nie tylko ogólną ocenę wyników swoich uczniów ale przede wszystkim szczegółowe wyniki z rozbiciem na poszczególne kompetencje maturalne. Raporty wskazują również rekomendowane materiały dydaktyczne sugerowane dla ucznia w celu poprawy jego wyników.

Precyzja i szybkość - dzięki zastosowaniu algorytmów adaptacyjnych system dostosowuje trudność kolejnych zadań do poprawności odpowiedzi Państwa uczniów dzięki czemu w kilku krokach jesteśmy w stanie precyzyjnie sprawdzić poziom ich wiedzy z danego obszaru.

Rozbudowane narzędzia oceny – zróżnicowane typy zadań i narzędzia wspierające pozwalają na bardziej skuteczną weryfikację. Dostępne są różne typy zadań: od zamkniętych (testy jedno i wielokrotnego wyboru) po otwarte w których zdający są proszeni o wprowadzeni pełnych wyników. Dzięki przydatnemu przybornikowi mają możliwość łatwego wprowadzania symboli matematycznych, a nawet całych równań.

Śledzenie postępów – system umożliwia podgląd wyników i raportów ze zrealizowanych testów dzięki czemu będziecie Państwo mogli łatwo sprawdzić jak poprawiają się wyniki Państwa podopiecznych.

Duża baza zadań – nawet wielokrotnie powtarzając testy z danego obszaru Państwa uczniowie będą mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności nie rozwiązując wciąż tych samych zadań. Daje to dodatkową pewność, że ich wiedza jest ugruntowana, a nie jedynie nauczyli się danego szablonu odpowiedzi.

Zachęcamy również do współpracy i dzielenia się spostrzeżeniami. Państwa uwagi pomogą nam ulepszyć nasz portal przysparzając korzyści Państwu oraz Państwa podopiecznym.

Życzymy Państwu oraz Państwa uczniom samych sukcesów. Mamy nadzieję, że dzięki Matma w Głowie Państwa praca i jej wyniki będą jeszcze lepsze.

Nowa oferta dla wszystkich Nauczycieli i Korepetytorów - wypróbujcie www.matmawglowie.pl za darmo i polecajcie swoim uczniom i znajomym, a w zamian otrzymacie nawet do 750zł Premii miesięcznie!

--> Szczegóły i Regulamin


Zespół Matura w Głowie